Hendek Vadi Emlak
Hendek İlçe Gençlik ve Spor hizmetleri müdürlüğünün her ay düzenlediği spor kulüpleri değerlendirme toplantısı bu ay Belediye Başkanı Ali İnci’nin evsahipliğinde gerçekleşti.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin Bayraktepe tesislerinde ev sahipliği yaptığı spor kulüpleri değerlendirme toplantısı Bayraktepe tesislerinde ,Kaymakam Mustafa Ayhan,Kaymakam Refiki Abdulkadir Cürebal,İlçe Emniyet Müdürü Metin Çetgeroğlu,İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, ASKF Başkanı Hüseyin Kama, İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli , Kulüp Başkan,yönetici ve antrenörlerin katılımı ile gerçekleşti.

Bayraktepe tesislerinde gerçekleşen toplantıda İlçe Gençli ve Spor Müdürü Feyzullah Köstereli “Her ay düzenli bir şekilde ilçemiz spor kulüpleri yöneticileri ve teknik heyetleri ile birlikte toplantılarımızı sürdüreceğiz.İlçemiz sporunu daha başarılı ve güzel yerlere getirmek için fikir alışverişi yapacağız.Bir sonraki toplantımızı Yeşilyurt mahallemizde gerçekleştireceğiz.Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederim”dedi.

Değerlendirme toplantısına ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Ali İnci katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek ilçe sporu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Değerlendirme toplantısında Kaymakam Mustafa Ayhan’da kısa bir değerlendirme yaptı.

Hendek Belediye BaşkanıAli İnci’nin verdiği yemeğin ardından spor kulüp yöneticileri sohbet ederek fikir alışverişinde bulundular.