Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu seçimlerin ardından ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Babaoğlu , MHP Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Karadenizliler Derneği Başkanı İbrahim Kurul,SASKİ Hendek Şubesi personelini,Muhtarlar Derneği,Dikmen Köyünü ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’ı makamında ziyaret eden Babaoğlu” Seçim öncesi ziyaret ettiğimiz herkese seçim sonrası da teşekkür ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle hareket edeceğiz. Muhtarlarımızın, esnaflarımızın  ve herkesin fikirlerini ve taleplerini alarak kanunlar çerçevesinde takipçisi olacağız. Vatandaşlarımızın haklarını savunarak, bizlere gösterilen teveccühü sonuna kadar savunacağız. Bizlere göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim “ dedi.

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, Babaoğlu ve Belediye Meclis Üyelerine ziyaretlerinizden dolayı teşekkür etti.

Muhtarlar Derneği ziyaretinin ardından Babaoğlu ve beraberindekiler,Dikmen Köyünde vatandaşları ziyaret etti.Dikmen Köyü ziyaretinin ardından Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaretleri ile sürdürdü.