Hendek Vadi Emlak

 Seçimlerin ardından geçen 10 ay gibi bir zaman zarfı içerisinde hiçbir çalışma yapılmaması Mahallelilerinde tepkisine neden oldu.

Soğuksu Mahallesinde Vatandaşlar Yerel seçimlerin galibi MHP olunca vatandaşlar Kaldırımların yapılmaması ile ilgili kaderine terkedildiğini ifade ederek Belediye Başkanının seçim çalışmaları kapsamında mahalle halkına verdiği sözleri yerine getirmesini istiyoruz diyerek durumun ortada olduğunu ifade ettiler.

Seçim çalışmaları kapsamında Belediye Başkanı Ali İnci’nin her kesime eşit olarak hizmet edeceğini beyan etmişti diyen Vatandaşlar bu beyan üzerine Belediye Başkanı Ali İnci’ye bir çağrı yaparak yerel seçimlerin üzerinden 10 ay geçmesine rağmen eşit hizmet sözü vermiştiniz. Bu sözünüzü tutmanızı istiyoruz. Halkın vergileri ile buraya bıraktığınız kaldırım taşlarının akıbeti ne olacak. AKP bu mahallede birinci parti çıkana kadar kaderine mi terk edeceksiniz. Seçime kısa süre kaldığında Kaldırım yapacağız diyerek bıraktığınız Kaldırım taşları neden halen düzenlenerek yapılmadı diyerek tepkilerini de dile getirdiler.