Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Soğuksu Köyü’nde bulunan ilk ve orta okullarda Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle köy muhtarlığı ve okul idaresi işbirliğinde öğrencilerin hazırladığı program düzenlendi. Programa İlçe Kaymakamı Mustafa Ayhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve tüm köy muhtarları ile çevre köylerden de halk katıldı.

Okunun 5.nci sınıfında verilen seçmeli Kur’an-ı Kerim dersi neticesinde bir öğrencinin okuduğu bir süre ile başlayıp, daha sonra ilahiler, ezgilerle devam etti. Program sonrası Soğuksu Köy yöresel yemekleri ikram edildi. Programda konuşma yapan İlçe Kaymakamı Mustafa Ayhan, böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştiren okul müdür ve öğretmenleri ile köy Muhtarı Emin Kula’ya teşekkür etti.

 

Soğuksu Köyü Muhtarı Dursun Emin Kula “Böyle anlamlı bir günde bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamı Mustafa Ayhan’a, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’a, Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve tüm köy muhtarlarına, okul müdürlerine, köyümüzden ve çevre köylerden gelen halkımıza katıldıkları için teşekkür ediyorum.

Soğuksu Köy Muhtarı Dursun Emin Kula, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetimi, SA.Ü. Hizmetler Bölümü’nden Melek Sakallı, Duygu Kulaksızoğlu, Canbas Arık, Hava Altay, Soğuksu Köyü’ne kütüphane kurulması için Doç. Dr. Mehmet Danış başkanlığında biraraya geldiler.

 Soğuksu Köy Camii İmamı Şaban Kar, program sonunda dua etti.