Hendek İnşaat Tadilat
Dünya Motorsiklet şampiyonu geçtiğimiz hafta San Marino’da yapılan Motorsiklet yarışı şampiyonu Kenan Sofuoğlu Hendek’te Rehabilitasyon Merkezi Öğrencileri ile bir araya geldi.

Kenan Sofuoğlu daha sonra Özel Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde öğrenciler ile bir araya geldi.Öğrenciler ile sohbet eden Kenan Sofuoğlu Öğrencilere fotoğrafının yer aldığı kartı imzalayarak hediye etti.Öğrencilerin el becerileri ile hazırladıkları çalışmaları inceleyen Sofuoğlu daha sonra öğrencilerin merak ettiği soruları cevaplandırdı.

Öğrencilerden jest

Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri Dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu’na sürpriz yaparak kendi elleri ile hazırladıkları Motorsiklet resminin işlemesinin yer aldığı tabloyu hediye ettiler.

Öğrencilerin sürprizi karşısında mutluluk yaşadığını belirten Sofuoğlu çok önemli bir hediye aldığını ifade ederek öğrencilere çok teşekkür etti.

Hendek Gelişimsel Yaklaşım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi Müdürü Hilal Yanık Bahadır “Motorsiklet dünya şampiyonunu aramızda görmek bizi ve öğrencilerimizi çok mutlu etti.Büyük bir mutluluk ve heyecan yaşayan öğrencilerimize büyük ilgi gösteren ve ziyaretimize gelen  Sofuoğlu’na çok teşekkür ederim” dedi.