Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 167'inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu mesajında emniyet teşkilatının her kademesi ve her rütbesinde görevini hakkıyla ifa etmenin çabası içinde olan ve kendisine yasalarla verilen kolluk kuvvetini kullanırken, insan haklarına ve çağdaş, demokratik ilkelere bağlı kalan tüm emniyet mensuplarının Polis Haftasını kutladı.

Sofu mesajında, “Son zamanlarda emniyet güçlerimizin gerek terör gerekse diğer çete ve illegal örgütler karşısındaki üstün başarı ve mücadelesini takdir ile izliyor ve gururlanarak takip ediyoruz. Bu hizmetler polisimizin vatan ve millet aşkı, vazife şuuru ve çalışkanlığın disiplinle yoğrulması neticesinde kazanılmış ve artarak devam edecek olan başarılardır.Şehit polislerimizi rahmet ve minnet ile anarken gazilerimize hayırlı ve sağlıklı ömürler diliyorum. Tüm emniyet güçlerimizi takdir ediyor,meslek hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.