Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, köy  ziyaretlerine devam ediyor

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Genel Meclis Üyeleri Adem Öz,M.Nedim Alkan, Yönetim kurulu üyeleri , Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun , Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz,Uzuncaorman,Yayalar,Türbeköy  ve Puna Ortaköy  Köyünde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet ettiler.AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekileri  Muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı. Tanışma havasında geçen Köy ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyet Uzuncaorman Köyün ardından Yayalar ,Türbeköy ve Puna Ortaköy  köylerinde vatandaşlarla tanışarak sohbet ettiler.Köy içerisinde bulunan esnafları da ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,Esnafların yaşadığı sorunlar ve değerlendirmelerini dinledi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’da Köy ziyaretlerinde Kadınlarla bir araya gelerek Köylerle ilgili bilgiler alarak Kadınlarla sohbet etti.

Köyünde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,kendisini tanıştırmanın yanı sıra teşkilat çalışmaları hakkında da vatandaşlara bilgiler verdi.

Köy ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını ve değerlendirmelerini de dinleyen  AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Bütün köylerimizi gezerek köylerle ilgili çalışmalarımızı da sürdürmeye devam edeceğiz.Her geçen gün ziyaretlerimizde köylerimiz ile ilgili daha çok bilgi sahibi oluyor ve vatandaşlarımızın değerlendirmelerini dinliyoruz.Köylerimiz de bizleri sıcak ve misafirperver bir şekilde karşılayan Muhtarlarımız ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.