Hendek İnşaat Tadilat
 

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu iadei ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar ve Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ı makamında ziyaret eden AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ile birlikte İl Genel Meclis Üyeleri Adem Öz,M.Nedim Alkan,Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve Yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ı ziyaret etmekten dolayı mutluluk duyduğunu belirterek ilçenin huzur ve güvenliği için Emniyet’in yaptığı çalışmaları takdirle karşıladıklarını söyledi.

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar AK Parti İlçe Başkanı Sofu ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler Emniyet Müdürünü ziyaretin ardından Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız’ı makamında ziyaret etti.İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu kendisi gibi göreve yeni başlayan Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız’a görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Orman İşletme Müdürü Selçuk Yıldız ise Sofu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Sofu’ya görevinde başarılar diledi.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler daha sonra Hendek Mal Müdür vekili Hayrettin Yavuz’u ziyaret ettiler.