Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ,yeni göreve başlayan MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel’in makamında gerçekleşen ziyarete AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İlçe Yönetim kurulu üyeleri,İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz katıldı.

MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel ve Yönetim kurulu üyeleri AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekileri kapıda karşıladılar.

MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel’in makamında gerçekleşen hayırlı olsun ziyareti sohbet havasında geçti.AK Partililer ve MHP’liler zaman zaman İlçe ve Genel  gündem ile ilgili fikirlerini sundular.

MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel “Üç aday adayımızda birbirlerine sahip çıkıyorlar.Hep birlikte hareket edip ,birlikte çalışıyorlar.Hangisi aday olursa diğerleri daha çok destek verecek olması bizleri mutlu ediyor diyerek AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve  kendilerine teşekkür etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ise partimizde daha aday adaylık süreci başlamadı.Şu an Belediye Başkanımız var ,aday adaylık sürecide önümüzde ay itibari ile başlayacaktır.Fazla aday adayının olması partinin zenginliğini gösterir şeklinde ifadeler kullanarak MHP İlçe Başkanı olan Atilla Tezgel’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Ziyaret bir süre ilçe ve ülke gündemi ile ilgili  sohbetin ardından sona erdi.