Başkan Sofu ve yönetimi, tekrar şoförler odası başkanlığına seçilen Cemil Varlıca’yı makamında ziyaret ederek, yeni döneminde  ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. 11 Mart il kongresi için davetiye verdi. Şoförler odası Başkanı Cemil Varlıca ziyaretlerinden dolayı Başkan Sofu ve yönetim arkadaşlarına teşekkür etti. 

Sofu ve arkadaşları Esnaf odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel, Berberler ve kuaförler odası Başkanı Vahdettin Çilek’i makamlarında ziyaret ederek Kongreye davet etti. Güncel meselelerin konuşulduğu sohbetin ardından Sofu ve arkadaşları ziyaretlerine devam ettiler.

Sofu son olarak Hendek Tüm Muhtarlar Derneğine giderek Dernek Başkanı Emin Kula ve Muhtarlara il Kongresi için Davetiyelerini verdi. Dernek Başkanı Emin Kula Ziyaretleri ve davetiyeler için Sofuya teşekkür etti. 

Sofu, yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya il kongremize gelişi öncesindeki hazırlıklarımızı hızlı bir şekilde devam ettiriyoruz. STK temsilcilerimizi tek tek ziyaret ederek davetiyelerini takdim ediyoruz. Ziyaretlerimiz ve hazırlık çalışmalarımız kongreye kadar devam edecek.

Yapmış olduğumuz ziyaretlerde ayrıca şubat ayı ‘Danışma Meclisimize’ katılımlarından dolayı STK Başkanlarımıza teşekkür ettik. Bu vesileyle salonu dolduran tüm Ak Gönüllere  teşekkür ediyorum. Ak partili dostlarımız yaptığımız her toplantıda salonu doldurarak desteklerini ve davalarına nasıl sahip çıktıklarını gösterdiler. Vekilimiz Ayhan Sefer Üstün ve diğer konuklarımıza da katılımlarından ve konuşmalarından dolayı teşekkür ederim. Yapılacak olan İl kongresine de aynı öz veriyle katılarak Sakarya'da adeta bir miting havası yaşayacağız İnşallah.