AK Partiden Hendek Belediye Başkan Aday Adaylık başvurusu için İlçe Başkanlığı görevinden istifa edecek olan Ali Kemal Sofu Yönetim ile yaptığı toplantıda Aday Adayı olacağını açıkladı.

Aday Adayı olacağını Yönetim Kurulu toplantısında açıklayan Ali Kemal Sofu’dan boşalan İlçe Başkanlığı görevini vekaleten Siyasi Hukuk Birimi Başkanı Fatih Tazim yürütecek.

 

AK Parti İlçe Başkanlığına ait sosyal medya sayfasından yapılan duyuru “İlçe Başkanımız Ali Kemal Sofu bugün itibariyle İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek, Belediye Başkanlığı Aday Adayı olacağını yönetim kurulu üyeleri ile toplantı yaparak açıkladı. İlçe Başkanlığı görevini ise Siyasi Hukuk Birim Başkanı, Başkan Vekilimiz Fatih Tazim vekalet edecektir.

3 dönemdir Hendek’te İlçe Başkanlığı yapan, görev süresi içinde yapmış olduğu faaliyet ve çalışmalar ile Partimizi Hendek halkına en iyi şekilde temsil eden, teşkilatımıza sağladığı hizmet ve kazanımlardan ötürü ALİ KEMAL SOFU başkanımıza attığı adımın hayırlı olmasını diliyor. Bundan sonraki süreçte yapacak olduğu hizmetlerde de başarılar diliyoruz." ifadelerine yer verildi.