Hendek Vadi Emlak
 

AK Parti Hendek İlçe Başkanı ve İl Genel Meclis Üyeleri,Ankara’da Yeni göreve başlayan Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’a hayırlı olsun ziyaretine AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Genel Meclis Üyeleri M.Nedim Alkan,Adem Öz ve Alaattin Paşa Kaba katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu yeni göreve başlayan Sağlık Bakan Yardımcımız Agah Kafkas bey’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.Bakan yardımcımıza görevinin hayırlı olmasını diliyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Sağlık Bakan Yardımcılık görevine başlayan Agah Kafkas ise Hendek ilçe başkanı Sofu ve İl Genel Meclis üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisi gibi yeni göreve başlayan İlçe Başkanı Sofu’ya görevinde başarılar diledi.

Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas’a hayırlı olsun ziyaretinin ardından AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki il Genel Meclis üyeleri Sakarya milletvekillerini ziyaret etti.İnsan Hakları Komisyon Başkanı olan Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ü de makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etmeleri ile ziyaret son buldu.