Hendek Vadi Emlak
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Ankara Rixos Otelde AK Parti İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları ile bir araya geldiği toplantıya AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin ayrı ayrı gitmesi kafalarda  soru işareti bıraktı.

Sakarya’da bir çok AK Parti İlçe Başkanı , İlçe Belediye Başkanları ile birlikte Ankara’ya giderken Hendek Belediye Başkanı Ali İnci ve Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı’nın ayrı ayrı gitmesi , AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun da  AK Parti  Akyazı İlçe Başkanı Nail Kahveci  ile beraber gitmesi dikkat çekti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Rixos Otel de düzenlenen AK Parti  İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları Toplantısında konuşma yaptı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İlçe Başkanları ve Belediye Başkanlarına seslenerek Biz bu millete efendi olmaya değil, biz bu millete hizmetkar olmaya geldik diyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptığı konuşmada Milletin biz verdiği süreyi de son ana kadar değerli kardeşlerim hep birlikte devir teslim anına kadar inşallah alnımızın akıyla tamamlayacak, sonrasında ya devam edeceğiz ya da bayrağı diğer kardeşimize emanet edeceğiz. Makamlar bizi değil, biz makamları idare edeceğiz. Bize makamlar hükmetmeyecek. Bize millet, biz de makamlara hükmedeceğiz  dedi.

Başbakanın Konuşması Kaynak : Ankara