Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun,Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Dereköy ve Aktefek köylerinde vatandaşlarla bir araya geldi.Sofu ve ekibinin köy ziyaretlerine Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’de eşlik etti.

Periyodik olarak Köy ziyaretleri gerçekleştiren AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve yönetim kurulu üyeleri Dereköy ve Aktefek köylerinde esnaf ve kahve ziyaret ederek sorun ve sıkıntılarını dinlediler.Ziyarete Belediye Başkanı Ali İnci’de eşlik ederek vatandaşlarla sohbet etti.

Dereköy ve Aktefek Köylerinde Esnaf ve Kahvehane ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyen İnci ve Sofu vatandaşlara yerel yönetimler yasası ilgili bilgiler vererek sohbet ettiler.

Kadın Kolları Başkanı G.Fatma Dursun ise ev hanımları ile bir araya gelerek sohbet ettiler.

 Dereköy ve Aktefek köyünde ki vatandaşlar kendilerini ziyarete gelen Belediye Başkanı Ali İnci ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek memnun olduklarını ifade ettiler.