Hendek Vadi Emlak
AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Başkan Yardımcısı M.İkbal Camcı ve Gençlik kolları başkanı Bilal Deniz ,AK Parti grup toplantısına katılmak üzere Genel Merkeze gitti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler  AK Parti Grup toplantısının ardından Sakarya Milletvekilleri Hasan Ali Çelik, Şaban Dişli ,Ayşenur İslam ve Ali İhsan Yavuz’u Meclis’te bulunan makamlarında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

 

Sakarya milletvekillerini ziyaretin ardından eski Kültür Bakanı Ertuğrul Günay’ı ziyaret ederek gündem ile ilgili sohbet ettiler.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ziyaret ile ilgili şunları söyledi.Sofu “Grup toplantısına katılarak Başbakanımızı dinledik.Başbakanımızın gündeme ilişkin değerlendirmelerini arkadaşlarımız ile birlikte dinleyerek değerlendirmelerimizi ilçemizde yapacağımız toplantılarda arkadaşlarımıza aktaracağız.Grup toplantısı sonunda milletvekillerimiz ile bir araya gelerek Hendek ilçemiz ile ilgili görüş alışverişinde bulunarak partimiz ile ilgili yaptığımız çalışmalar hakkında bilgiler verdik.Bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı Milletvekillerimize ve eski bakanımıza teşekkür ederim.

Ziyaretlerin ardından AK Parti Genel Merkez binasına geçen İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler AK Parti Teşkilat Başkanlığını ziyaret ettiler.

Burada ki temasların ardından AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekilerin ziyareti sona erdi.