Hendek Vadi Emlak

Ak Parti Hendek ilçe teşkilatı tüm üyeler ile bir araya gelerek üye güncelleme çalışmalarını gerçekleştirirken vatandaşların sorunlarını da dinleyerek çözüm oluyor.

 Hendek’te yapılan yatırımları yerinde inceleyerek çalışmaların takipçisi olan ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetimi mahallelere gerçekleştirdiği ziyaretler ile de halkın istek ve sorunlarını dinlemeye devam ediyor.

İlçe yönetimi, kadın kolları ve gençlik kolları ile yapmış olduğu sosyal çalışmalar ile de sosyal sorumluluklar konusunda üzerine düşeni yerine getiriyor.

Yapılan çalışmalar ile ilgili bir açıklama yapan AK Parti Hendek ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu "Bundan sonra da 4 yıldır olduğu gibi ilçemizin menfaatleri için çalışmaya halkımızın sorunlarını dinleyip çözüm aramaya Hendek Belediyemizin ve Büyükşehir belediyemizin çalışmalarının takipçisi olmaya devam edeceğiz. Bizler AK Parti ailesi olarak Genel Merkezimiz, milletvekillerimiz ve ilçe teşkilatlarında la halkımızın hizmetinde olmaktan onur duymaktayız” diyerek sözlerini tamamladı.