Hendek Vadi Emlak
AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve ekibi Hendek Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek muhtarlarla bir araya geldi.

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan’ın makamında gerçekeleşen ziyarette AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Muhtarlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Sohbet havasında geçen ziyarette Muhtarlar okul servisleri ile ilgili sıkıntılarını dile getirdiler.Eğitim Öğretim yılının başlamasının ardından köylerinde ki taşımalı sistem sorunlarının çözülmediği ve öğrencilerin okullarından geri kaldığını belirten muhtarlar ayrıca Köylerde kış mevsimin gelmesi ile birlikte köylerinde kışlık yakacak ihtiyacı verdiklerini, bazı vatandaşların ilçe merkezinde oturmasına rağmen nufus kaydının  köyde olmasından dolayı yakacak ihtiyacı aldığını ,köyde oturan bazı  vatandaşların ise alamadığını dile getirerek bu sorunların çözülmesini istediler.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Köy muhtarlarının sorunları ile ilgili gerekli çalışmaları yapacaklarını ifade ederek bu sorunların takipçisi olacağız. Muhtarlarımız ile görüşmelerimiz sık sık devam ederek köylşerimizde ki eksiklikler hakkında bilgiler almaya devam edeceğiz. Muhtarlarımıza köylerinde ki eksik ve sorunları dile getirdikleri için teşekkür ederim.