Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Genel Meclis Üyeleri Adem Öz,M.Nedim Alkan,Alaattin Paşa Kaba, Yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun , Yağbasan , Sukenarı, Akarca, ve Soğuksu Köyünde vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet ettiler.ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyeti Muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı. Tanışma havasında geçen Köy ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyet Yağbasan Köyün ardından Sukenarı,Soğuksu,Akarca köylerinde vatandaşlarla tanışarak sohbet ettiler.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’da Köy ziyaretlerinde Kadınlarla bir araya gelerek Köylerle ilgili bilgiler alarak Kadınlarla sohbet etti.

Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’yu köy ziyaretlerinde Köy muhtarları ve vatandaşlar karşıladı.AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla tanışmanın yanı sıra Köylerle ilgili bilgi almayı da ihmal etmedi.

Köy ziyaretlerinin süreceğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Bütün köylerimizi gezerek köylerle ilgili çalışmalarımızı da sürdürmeye devam edeceğiz.Köylerimiz de bizleri sıcak ve misafirperver bir şekilde karşılayan Muhtarlarımız ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.