Hendek İnşaat Tadilat
 

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu , Köy ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun Yeşilköy,Yeşilvadi,  Harmantepe ve Hacımbey Köy ziyaretlerine,İl Genel Meclis Üyeleri Adem Öz,M. Nedim Alkan, Yönetim kurulu üyeleri ,Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ve Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz  katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyeti Muhtarlar ve vatandaşlar karşıladı. Tanışma havasında geçen Köy ziyaretlerinde AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde ki heyet köylerinde vatandaşlarla tanışarak sohbet ettiler.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’yu Yeşilköy,Yeşilvadi,  Harmantepe ve Hacımbey Köy ziyaretlerinde Köy muhtarları ve vatandaşlar karşıladı.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Köy ziyaretlerinde vatandaşlarla tanışmanın yanı sıra Köylerle ilgili sorunları ve eksiklikleri dinleyerek çözüm noktasında gereken çalışmaların yapılacağını ifade etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun Köylülerle sohbetinin yanı sıra Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun’da ev hanımları ile bir araya gelerek Hanımların sorunlarını ve değerlendirmelerini dinleyerek fikir alış verişinde bulundu.

Köy ziyaretlerinin süreceğini belirten AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Bütün köylerimizi gezerek köylerle ilgili çalışmalarımızı da sürdürmeye devam ediyoruz.Köylerimiz de bizleri sıcak ve misafirperver bir şekilde karşılayan Muhtarlarımız ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.