Hendek Vadi Emlak
 

AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu kendisine yapılan hayırlı olsun ziyaretlerin ardından iadei ziyaretlere başladı.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu , Kaymakam Mustafa Ayhan’ı makamında ziyaret etti.Kaymakam Mustafa Ayhan’ı ziyarete AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu,İl Genel Meclis üyeleri M.Nedim Alkan,Adem Öz,Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun,Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kaymakam Mustafa Ayhan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ,Hendek her geçen gün gelişen bir ilçemiz,her geçen gün gelişen ilçemizde hep birlikte  hizmet etmek istiyoruz.Göreve başlayan İlçe Başkanı ve Yönetime görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun dileklerinde bulunduğunu ifade etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Hedeflerimiz her zaman ki gibi büyük ve her geçen gün gelişen ilçemizi teslim aldığımız bayrakla birlikte daha yukarılara taşımak için çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberinde heyet Kaymakam Mustafa Ayhan’ı ziyaretin ardından Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Akın Kaya’yı da makamında ziyaret etti.