Hendek Vadi Emlak

Son günlerde İlçemizdeki bazı basın mensupları hastanemiz üzerinden, hastane yöneticilerimizi ve hastane çalışanlarımızı eleştirerek hastanemizle ilgili olumsuz algı oluşturmaya çalışmaktadırlar. Bu haberlerin ve hatta iftiraya varan söylemlerin iyi niyetli olmadığını düşünüyoruz. Devletimizin ilçe Halkımıza hizmet için inşa ettiği modern 100 yataklı hastanemiz şehir merkezindeki eski hastanemizden fiziki yapısı, teknik donanımı ve personeli olarak kıyaslanamayacak kadar iyi durumdadır.

Hastanemiz,  

3 Dahiliye    

2 Psikiyatri                               

2 Genel Cerrahi  

2 Üroloji                                                 

1 Anestezi ,

1 Radyoloji                        

 1 Biyokimya,

1 Ortopedi                        

3 Ağız Ve Diş Sağlığı                         

 1 Kadın doğum,

1 KBB                         

2 Çocuk Hastalıkları toplam 20 uzman ve 10 pratisyen doktor olmak üzere toplam 270 kişilik kadrosuyla hemşerilerimize hizmet vermektedir.                     

Yine Hastanemize 6 yatak 1. Seviye yoğun bakım, 10 yatak palyatif yoğun bakım ve 4 adet yeni doğan küvez ünitesi kazandırılmıştır.                  

Tabi ki bizler hastanemizin hemşerilerimize daha da iyi hizmet verebilmesi için gayret sarf ediyoruz. Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri'mizle ve Sağlık Bakanlığı'mızla gerek bireysel olarak gerekse Milletvekillerimiz aracılığı ile hastanemize daha çok uzman doktor ve tıbbi araç kazandırmak için görüşmeler yapıyoruz. Özellikle inşallah çok yakında 1 bayan uzman kadın doğum doktorumuzu da bu dev kadroya katmanın mutluluğunu yaşayacağız.

Hastanemizin eksikleri vardır, her şey dört dörtlüktür diyemeyiz ancak hastanemizin bir ilçe devlet hastanesi olduğunu unutmamalı ve Hendek Halkımıza yakışır şekilde verilen bu büyük sağlık hizmetine ve uzman kadroya anlayış ve şükran duymalıyız.

Çok değerli Hemşerilerimizin her türlü problem ve sorunlarıyla ilgili Hastanemizin alanlarında profesyonel ve tecrübeli yöneticileriyle görüşmelerini çözüm bulunamaması halinde  bizimle iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz.                        

Yine bir takım basın mensuplarının sırf şahsımızı ve partimizi eleştirmek adına İlçemizin bu nadide kurumunu karalaması kabul edilemez.

İlçemizin duyarlı basın mensuplarını da hastanemizi tarafsız olarak haber yaparak hemşerilerimizin doğru bilgilendirilmesine yardımcı olmaya davet ediyoruz.