SARI VE YILMAZ AİLELERİNİN DÜĞÜNÜNE YOĞUN KATILIM...

Naime-Nizam Sarı çiftinin kızı Gülşen ile Şükran-Cavit Yılmaz çiftinin oğlu İlker, Uludere Sosyal Tesislerindeki muhteşem düğünle dünya evine girdi.

Sarı ve Yılmaz Ailelerinin düğün cemiyetine yoğun katılım oldu. Akovaspor Kulüp Başkanı ve ASKF Başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan Cavit Yılmaz, düğün cemiyetine katılan misafirlerle yakından ilgilendi.

SİYASET VE FUTBOL CAMİASI BULUŞTU...

Uludere Sosyal Tesislerindeki düğüne; Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, CHP İlçe Başkanı Nihat Bayraktar, MHP İlçe Başkanı Burhan Namlı, Genç Parti İlçe başkanı Ali Kemal Yener, Kızılay Hendek Şube Başkanı Sami Bağdatlı, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, ASKF Yöneticileri: Recep Odabaş, Hayri Çolakoğlu, Hasan Zandolu ve Çetin Ulaş, Hendekspor Başkanı Adil Karabulut ve çok sayıda davetli katıldı.

Misafirlerle yakından ilgilenen Akovaspor Kulüp Başkanı Cavit Yılmaz, düğün cemiyetine katılan misafirlere teşekkür etti.

Düğün sonunda kısa bir açıklama yapan başkan Cavit Yılmaz, bizleri düğünümüzde yalnız bırakmayıp, düğünümüze katılan, çocuklarımızın mutluluğuna ortak olan, bizi mutlu eden, dost, akraba ve tüm davetlilere teşekkür ederiz, dedi.