Hendek İnşaat Tadilat

Cengiz Şişman Sosyal medyada şunları Yazdı,Bayram değil seyran değil hayırdır dedik sabah gazeteye bakınca bayrak tepede mimar mühendis ve mütahit lere verilen kahvaltının niçin verildiği anlaşıldı.

Hendek Belediyesi üç Yıldır Hendek te inşaat yapan mütahit ve vatandaşlardan Haraç almaktadır. Belediye ruhsat ve iskan almayı Zorlaştırıyor ve Vatandaşı Haraç vermek zorunda bırakıyor.

Eski başkan bu sistemin devamı için beni destekleyin Hendek i ileri taşımak için bu paranın alınması şartmış. Yıllık beş altı milyonu yaklaşık üç yıldan beri alan belediye bu parayı reklama Yemeğe geziye saltanata harcamıştır.

Eski başkan bana oy verin dediği mütahitlere Haraç vermeye devam edeceksiniz dedi. Bu gün bakıyorum hiç bir gazete bunları yazmamış.

Herkes ne büyüksün bunudamı yaptın Aslan kaplan diye başlık atmış. Aslında basını kınamıyorum inşaatçılardan ALINAN haraçlar onlara yediriliyor.

Onlarda aslandan kaplandan bahsediyor. Eski başkan vekil olsada olmasada şunu bilmesinde fayda var. Sen artık Hendek' in belediye başkanı değilsin.

Seni Hendek halkı seçti sen kaçtın. Geçti Bor un pazarı sür eşeği Niğde'ye  diye yazdı