Hendek Vadi Emlak
Hendek’te faaliyet gösteren Özel Sevgi Eğitim kurumları ,MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel’i  ziyaret etti.

Özel Sevgi Eğitim Kurumları Cengiz Taştan Öğrenci Yurdu Müdürü Yavuz Ünal ve Muhasebe Müdürü Halis Doğan,Esnaf Ömer Kundakçı,Naci Şirinel’i, MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel, MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve Yönetim kurulu üyeleri karşıladılar.

Özel Sevgi Eğitim Kurumları Cengiz Taştan Öğrenci Yurdu Müdürü Yavuz Ünal ve Muhasebe Müdürü Halis Doğan MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel ve MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’nu ziyaret ederek MHP Ankara Milletvekili Zühal Topçu’nun dershanelerin kapatılmaması yönünde ki açıklamaları nedeniyle teşekkür ettiler.

Sohbet havasında geçen ziyarette Demokratik yoldan seslerini duyurmak istediklerini belirten Özel Sevgi Eğitim Kurumları Cengiz Taştan Öğrenci Yurdu Müdürü Yavuz Ünal “Son günlerde yaşanan Dershanelerin kapatılması ile ilgili tartışmalarda MHP Milletvekili Zühal hanımın dershanelerin kapatılmaması gerektiği yönünde ki samimi açıklamalarından dolayı teşekkür ediyoruz.Sivil toplum kuruluşu olarak bizlerde dershanelerimizin kapatılmasını istemiyoruz.Bizim işsiz kalma gibi bir endişemiz yok.Arkadaşlarımız dünyanın her yerinde Türk bayrağımızı dalgalandırıp eğitim ile ilgili görevlerini yapıyorlar.Dershanelerin kapatılmaması yönünde yapılan açıklamalardan dolayı ziyaret ederek desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bizlerde sizler gibi aynı düşünce içerisindeyiz. Çocuklarımızın üzerinden siyaset yapılmaması düşüncesindeyiz. Ayrıca İlimiz ve ilçemizde Eğitim bu kadar kötüyken bu tür kararlar çok daha kötü sonuçların oluşmasına neden olur. Bu tür oluşturulan gündemler seçime yönelik manevralardan ibarettir.Eğitimde alt yapı oluşturulmadan böyle bir karar vererek dershanelerin kapatılması, eğitimde daha geriye gitmemize neden olacaktır.Alt yapısı oluşturulmadan dershanelerin kapatılması ile onca öğretmen kadrosu da boşa çıkacaktır.Bu öğretmenlerin geleceği ne olacaktır .Butür yapılan hareketleri ve suni gündemleri inandırıcı bulmuyoruz.Onbir yıldır dershaneler iyiydi şimdi mi kötü oldu.  ” diyerek eğitimde daha güzel yerlere gelmenin gayretinin verilmesini temenni ettiklerini ifade etti.

MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu’da fikir ve düşünce olarak bizlerde dershanelerin bu ortamda kapatılmasının daha kötü sonuçlar doğuracağının inancını taşıyoruz.Sizlerle aynı fikir ve düşünce içerisindeyiz.Biz bugünde ,yarında aynı düşünceler içerisinde olacağız diyerek ziyaretlerden dolayı teşekkür etti.

Esnaflarında katıldığı ziyaret sohbet ve düşüncelerin paylaşılması ile sona erdi.