Dinçsoy ve Arslan Ailelerinin Mutlu Günü

Düğüne ev sahipliği yapan Mehmet Baltacı’nın Çağlayan Mahallesinde ki evinden Hasan ve Serap çifti konvoyla ENG Garden düğün salonuna geldi.

ENG Garden düğün salonunda gerçekleşen nikah merasimine Siyaset dünyası, İş dünyası, Bürokratlar ve her iki ailenin yakınları ve sevenleri katıldı.

Hasan ve Serap çiftinin nikahlarını Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu kıyarken, MHP Grup Başkanvekili M. Levent Bülbül, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Rossman Genel Müdürü Bilgin Çifçi, İstanbul Polis Vakfı Başkanı Sudi Topal ve Mehmet Baltacı Nikaha şahit oldu.

Nikah merasiminin ardından Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ömür boyu mutluluklar temennisinde bulunarak evlilik cüzdanını çifte takdim etti.

Pasta kesiminin ardından ömür boyu mutluluğa evet diyen Hasan ve Serap çifti sevenleri ve yakınları ile eğlenerek mutluluklarını pekiştirdiler.

İkramların sunulduğu düğün cemiyetinde Dinçsoy ve Arslan aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.