Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Selman Dede Alabalık Tesisi’nde alabalık keyfi yaşanıyor.

Hendek Belediyesi tarafından Hendek halkının kullanımına sunulan cennetten bir köşe olarak adlandırdığımız Selman Dede Mesire alanı 600 dönüm arazi üzerine kurulu. Mesire Alanının bir köşesinde bulunan, Selman Dede Alabalık Tesisi’nde de ailece alabalık keyfi yaşayabilirsiniz. Tesiste aradığınız her şeyi bulabilir, çocuklarınızla birlikte güzel bir gün geçirirken, kışın şömine başında çay ve kahvenizi yudumlayıp, keyifli sohbetler edebilirsiniz.
Alabalık Tesisi’nde eşsiz manzara ve temiz hava eşliğinde sabah kahvaltı  keyfi yaşarken, ayrıca fırında alabalık, mantar, kaşar, patates ve köfte yiyip, soğuk bir şıra içerek serinleyebilirsiniz. Çocuklarınız oyun parklarında eğlenceli saatler geçirirken, sizler de güzel bir kahvaltı yada yemeğin ardından keyifle kahvenizi içebilirsiniz.

Tesis İşletmecisi Cemal Doğruyol, gelen misafirlerin memnun bir şekilde tesisten ayrıldıklarını belirterek “ Gruplar halinde de misafirlerimiz geliyor. Çevre il ve ilçelerden gelen misafirlerimiz keyifli bir gün geçirip, mutlu bir şekilde alandan ayrılıyorlar. Toplu gruplarımız daha önceden arayıp rezervasyon yaptırabiliyorlar. Burada müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin gayretindeyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir “ Dedi.

 Tesis Hendek Merkez’den 4 km uzaklıkta olup dönüşte de Bayraktepe ve Hendek’in eşsiz manzarası karşısında çaylarınızı yudumlayabilirsiniz.