Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediyesi´nin geleneksel hale getirdiği Selman Dede Anma, Sünnet ve Güreş Etkinlikleri 13-14-15 Temmuz´da gerçekleşecek. Bu yıl Selman Dede Güreş Ağalığını Hendek Belediye Başkanı Ali İnci yapacak.  13 Temmuz Cuma günü gerçekleşecek olan Selman Dede Güreş Şölenine İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin katılacak. Bakan Şahin, yapımı tamamlanan Şehitlik’in açılışını yapacak.

13-14-15  Temmuz tarihlerinde yapılacak olan etkinliklerde, 13 Temmuz Cuma günü yağlı güreşler, 14 Temmuz Cumartesi sünnet şöleni ve aşıklar atışması ve 15 Temmuz Pazar günü de piknik ve yarışmalar yapılacak. Şenliklere her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılım olması bekleniyor. Bu yıl 14.´sü yapılacak olan Selman Dede sünnet şenliğinde her yıl 350-400 arasında çocuk sünnet oluyor, ve sünnet elbiseleri Hendek Belediyesi tarafından karşılanıyor. Güreş etkinliklerine de önem veren Hendek Belediyesi, bu yıl güreşlerin daha çetin geçeceği ve Kırkpınar´da isim yapmış pehlivanların güreşlere iştirak edeceği öğrenildi.

Selman Dede Mesire Alanı´nda yapılacak olan etkinlikler için 13-14 -15  Temmuz Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sabah 09.00´dan itibaren Hendek Merkez Camii önünden ücretsiz olarak araç kalkacak.