İYİ Parti 28'inci dönem Sakarya milletvekili adayı Selçuk Kılıçaslan, ziyaret sırasında bir esnafla yaptığı konuşmada "Artık bir değişiklik şart" dedi.

"Ülke olarak durum ortada"

Burada sanayi esnafları ile bir araya gelen Kılıçaslan, ziyaret sırasında sanayi esnafı ile gerçekleştirdiği konuşmada "Artık bir değişiklik şart. Ülke olarak durum ortada. Daha güzel bir şekilde yaşayalım istiyoruz. Amacımız bu" dedi.

"İYİ Parti halkın yanında"

Ziyaretin ardından bir açıklama yapan İYİ Parti Sakarya Milletvekili adayı Selçuk Kılıçaslan: "İl Başkanımız Sn. Fatih Akgün, İlçe Başkanımız Sn. Safa Gürsoy ve yöneticilerimiz ile yaptığımız ziyarette, Oto Galerici esnafımızın çözülmeyi bekleyen birçok sorununa hakim olduğumuzu belirttik. Sakarya esnafının dertlerini, sorunlarını, taleplerini dinledik. Çok güzel bir destekle karşılaştık. Biz İYİ Parti olarak halkımızın her zaman yanında olarak bunu her şekilde dile getirerek sorunları çözmek için buradayız. İYİ Parti iktidarıyla mesleğin belli standartlara kavuşmasını sağlayacağız ve yaşanan tüm mağduriyetleri gidereceğiz. Değerli esnaflarımıza samimi destekleri için teşekkür ederiz. #SakaryaTarihYazacak" ifadelerini kullandı.

Kılıçaslan son olarak İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Fatih Akgün, İlçe Başkanı Nihat Çatalbaş, Önceki dönem İlçe Başkanı Kemal Din, İl ve İlçe Yöneticileri ile birlikte Kocaali ilçesinde bir dizi ziyarette bulundu. Kılıçaslan: "İl Başkanımız Sn. Fatih Akgün, İlçe Başkanımız Sn. Nihat Çatalbaş, önceki dönem İlçe Başkanımız Sn. Kemal Din ve yöneticilerimizle birlikte Kocaali esnafımızı ziyaret ettik. Bizleri bağrına basan, ilgi ve sevgisini esirgemeyen hemşehrilerime sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Bize olan güvenlerini boşa çıkarmayacağımıza söz veriyoruz. #SakaryaTarihYazacak" diye ifade etti.