Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Darbeyi Bu Milletimiz Göğsünü siper ederek durdurmuştur. Öncelikle bu milletimize her şeyden önce çok teşekkür ediyorum diyen sofu bu hainler kendi vatandaşlarının üzerine hiç acımadan bombalarla tanklarla saldırmıştır taki başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan milleti meydana davet edene kadar tereddüt hep birlikte yaşadık hep birlikte yönetime bu halk el koydu ve bir daha yaşanmayacak darbecilere bir ders verdi dedi.

Belediye Başkanı Asılsız Haberlere İnanmayın.

Başkan Püsküllü Asparagas haberler yapıyorlar bunlara inanmayın bizler başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan Tamam evlerinize dönün demediği sürece meydanları beklemeye devam edeceğiz dedi.

Hendek İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık 3 gündür meydanlardayız.

Hendek İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık Yapmış olduğu konuşmada ‘’ Allaha Çok Şükür 3 gündür meydanlardayız milletimiz demokrasi nöbeti tutuyor devletimizin milletimizin devletin bekasına karşı yapılan bu darbe girişimini milletimiz devletimizin kurum ve kuruluşlarıyla ve hep birlikte püskürtmüş bertaraf etmiştir. Dünde konuştuk bugünde konuşuyoruz bu devlet bu millet bir avuç çapulcuya pabuç bırakacak değildir. Bu millet Çanakkale’de gösterdiği kahramanlığı 15 Temmuzda da göstermiş tir, Tüm Şehitlerimizin ailelerine  baş sağlığı Allahtan Rahmet diliyorum, gazilerimize  Allah Şifa versin Biz devletin Bütün Kurum ve kuruluşları ile buradayız  hep birlikte tek yürek olarak buradayız. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda burada olmaya devam edeceğiz ‘’dedi.

Daha Sonra Hendek İlçe Müftülüğü hocaları kuranı kerim tilaveti okudular. Çeşitli şiirler ve istiklal marşını 10 kıtasını ezbere okuyan 10 yaşındaki Yıldırım Beyazıt Keleş Büyük Alkış aldı. 7 yaşındaki gözleri görmeyen çocuğun hatız bir şekilde okuduğu süre isteyen için imkansız diye bir şey yoktur dedirtti.

Hendek İlçe Emniyet Müdürlüğü polis memurları gecede lokum dağıttı, ayrıca Hendek Belediyesi Vatandaşlara kek ve meyve suyu ikramı yaptı.