Hendek İnşaat Tadilat

Şehit ve Gazi Aileleri, Hendek Kaymakamlığı tarafından verilen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Bayraktepe Sosyal Tesislerinde düzenlenen İftar programına, Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık,  Hendek Garnizon Komutanı J. Yzb. Umut Âşık, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Askerlik Şubesi Başkanı Per. Yzb. Gökhan Aydın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan, İlçe Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Elif Arslan, Eski Sakarya  Milletvekili Ali İnci,Hendek Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefiyeli, Muhtarlar, Daire Amirleri, Şehit ve Gazi Aileleri ve yakınları katıldı.

Hendek Kaymakamı İdris Akbıyık masaları tek tek dolaşarak Şehit ve Gazi Aileleri ile sohbet etti. İftar programının ev sahipliğini yapan Akbıyık, Devletin kapılarının Şehit ve Gazilerimizin Ailelerine her zaman açık olduğunu dile getirerek, böyle bir günde siz değerli Şehit ve Gazi ailelerimiz ile bir arada olmaktan onur duyuyor ve katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum diye konuştu.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, Hendek Müftüsü Abdurrahman Şahin’in tüm Şehitler için yaptığı Dua ve yemek Dua ’sının ardından sona erdi.