Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te son zamanlarda artan şehir efsaneleri ve söylentiler biri yada birileri tarafından ortaya atılarak İlçenin güven ve huzur ortamını bozuyor.

Hendek’te son zamanlarda artan şehir efsaneleri ve söylentilerin ardından İlçe Emniyet ve Jandarma yetkilileri vatandaşların itibar etmemeleri gerektiğini ifade ettiler.

Son zamanlarda Hendek’te biri yada birileri tarafından çıkarılan “Çeşitli yerlerde   ceset bulunduğu” , bu ve buna benzer şehir efsaneleri ve dedikoduların artması sonrasında görüştüğümüz İlçe Emniyet ve Jandarma yetkilileri bunlara itibar edilmemesi gerektiğini vurguladılar. Yetkililer belli aralıklarla şehir efsaneleri oluşturulmaya çalışıldığı , bununda hangi maksatlarla yapıldığının bilinmediği,ancak bu tür dedikodu ve söylentilere vatandaşlarımız kesinlikle itibar etmemelidirler.Böyle bir durumda Vatandaşlar İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve Jandarmayı arayarak bilgileri alabileceklerini de söylediler.Bu tür dedikodu ve söylentiler ilçede var olan huzur ve güven ortamını zedelemeye yönelik dedikodulardır.