Hendek İnşaat Tadilat
Sakarya Üniversitesi Akademisyenleri, SAÜ Vakfı Özel Okullarını ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geliyor.

Sakarya Üniversitesi Akademisyenleri, SAÜ Vakfı Özel Okulları öğrencilerini ziyaret ederek, öğrencilere akademik, sosyal ve psikolojik gelişmelerini yakından takip ediyorlar. Geçtiğimiz hafta SAÜ Vakfı Koleji  7. Sınıf öğrencileriyle görüşen  Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretim üyesi  Yrd.Doç. Dr. Mustafa Koç ve  araştırma görevlisi Tuğba Seda Çolak, “Sınıf İçi İletişim” ve “Kişisel Gelişim” ile ilgili olarak sınıf içi etkinlik düzenlediler. Bu hafta 8 Sınıf öğrencileri ile bir araya gelen Yrd.Doç. Dr. Mustafa Koç ve  araştırma görevlisi Tuğba Seda Çolak  öğrencilerin sınav kaygısını gidermek ve motivasyonlarını artırmak için grup rehberlik çalışması yaptılar.

Planla yaptılar

Akademik ve sosyal desteğin devam edeceğini belirten SAÜ Eğitim Fakültesi OSA bölüm başkanı Prof. Dr. Engin Yılmaz, OFMA bölüm başkanı Yrd. Doç. Dr. Ercan Masal ve RPD bölümü öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. Mustafa Koç daha sonraki projelerle ilgili olarak SAÜ Vakfı Özel İlköğretim okul müdürü Aysel Çelikörs ile görüşerek planlama yaptılar.

SAÜ Vakfı Özel İlköğretim Okul müdürü Aysel Çelikörs, Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin desteğinden memnunluk duyduğunu belirterek , “Sakarya Üniversitesi’nin çok değerli hocalarına desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Onların desteğinin akademik ve sosyal açıdan okulumuzun çıtasını daha da yükselteceğine inanıyorum” dedi.