SATSO Yönetimi, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na makamında ziyarette bulunarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, gerçekleştirilen ziyaretlerde belediye başkanlarına iyi niyetlerini belirterek üretim vurgusu ve ortak akılla hizmet etme mesajı vererek şunları dile getirdi: “Temennimiz şehrimizin ve ülkemizin, yakın zamanda geçirdiği bu yoğun seçim temposunun bıraktığı stresi atlatmasıdır. Ekonomi ve sanayi istikrarı sever. Geçtiğimiz seçim döneminin ardından ekonomiye yoğunlaşmamız gerekiyor. Bizler Sakarya olarak üreten bir iliz ve üretmeye de devam edeceğiz. OSB’lerimiz şehrimizi istihdam ve üretim bakımından rahatlatmakta ve oldukça ileri götürmektedir. İlçelerimizde yapılması planlanan ve çalışmaları devam eden OSB’ler bölgenin gelişimine de oldukça katkı sağlayacaktır. OSB projelerinde hep birlikte hareket edip şehrimize verilebilecek en büyük katkıyı vereceğimize inanıyorum"

 

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise; “Belediye olarak SATSO ile sürekli iletişim ve işbirliğinden memnuniyet duyacağız. İş dünyası temsilcileri ile işbirliğinde sanayimize ve şehrimiz ekonomisine fayda sağlamak bizim için bir görevdir. Sizlerle birlikte çalışmaya her zaman hazırız.” ifadelerini kullandı.