Kupa törenine Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, SKF Sakarya İl Temsilcisi Tezcan Demir, İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı, Yenimahalle Muhtarı İsmet İskefiyeli, Hendekspor Kulübü Başkanı Adil Karabulut, Yönetimi, Yenimahallespor Kulübü Başkanı Vural Tutkun, Yöneticiler, Teknik heyet, Sporcu aileleri ve sporcular katıldı.

Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve ASKF Başkanı birer konuşma yaparak şampiyon olan sporcuları kutladılar. Şampiyon olarak Süper Amatör kümeye yükselen Yenimahallespor’a Şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba takım kaptanı Levent Taşkın’a birlikte verdiler. Kupa törenine katılanlar sporculara madalyalarını takdim ettiler. Şampiyonluk sevincini doyasıya yaşayan Yenimahallespor takımı oyuncuları Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nu havaya atarak mutluluklarını doyasıya yaşadılar.

EN CENTİLMEN TAKIM

ASKF Başkanı Yaşar Zımba Şampiyon olan Yenimahallespor’u ayrıca En Centilmen takım ilan etti. En Centilmen takım ilan edilmesinin ardından Yenimahallespor’a ayrıca kupa verileceğini söyleyen Zımba sporcuları kutladı.

HABERİN FOTOLARI İÇİN TIKLAYINIZ