Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Cumhuriyet kupası voleybol turnuvası şampiyonu Ş.Mahmutbey Okul Müdürü Nizamettin Akmanlar Voleybolcuları kutladı.

 Hendek Kaymakamlığının düzenlediği Cumhuriyet Kupası Voleybol Turnuvası önceki akşam yapılan görkemli final şöleni ile sona ermişti. 12 takımın katılımıyla düzenlenen ve yaklaşık 1 ay süren turnuva sonunda şampiyonluk kupasını alan ekip Şehit Mahmutbey Orta Okulu oldu. Hendek’teki yeni spor salonunda düzenlenen turnuvanın en iyisi olan ekibin şampiyon sporcuları dün yemekte kutlama yaptı. Okul Müdürü Nizamettin Akmanlar ve Okul Aile Birliği Başkanı Özkan Cömert’in hazır bulunduğu yemek neşe içinde geçti. 

Turnuvanın başından bu yana takımın ana sponsorluğunu üstlenen Kutsallar Hendek Köftecisinin işletmecileri İbrahim ve Ramazan Kutsal’ın organize ettiği yemeğe Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’da katıldı. Öğretmenlerin de iştirak ettiği yemekte konuşan Doğan “Böyle güzel bir ortamda olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Şampiyon olan ekibimizin sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu tür organizasyonların artarak sürmesi gerekiyor” dedi.