Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvası Final maçında Harmantepespor’u penaltılarda 3-2 yenen Dikmenspor turnuvayı Şampiyon olarak tamamladı.

Final karşılaşmasında Dikmenspor’un golünü 29. Dakikada Erkan kaydederken, Harmantepespor’un golünü ise 30. Dakikada Ünsal kaydetti. Normal süresi 1-1 eşitlikle biten karşılaşma penaltı atışlarına giderken, penaltı atışları sonucunda 3-2 üstünlük sağlayan Dikmenspor 16. Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Futbol Turnuvası Şampiyonu oldu.

Turnuvanın en centilmen takımı Hendek Orman İşletme Müdürlüğü kupasını Hendek Orman İşletme Müdürü Hakan Kızılarslan tarafından takdim edilirken, turnuvanın gol kralı Kayalar Takımından İshak Topçu’ya kupasını Hendek Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Akıcı tarafından takdim edildi.

Turnuva ikincisi Harmantepespor’un kupa ve madalyalarını Hendek Belediye Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Bahadır takdim etti.

Şampiyonluk kupası Dikmenspor’un

Turnuvayı Şampiyon olarak tamamlayan Dikmenspor’a kupa ve madalyalarını Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır tarafından takdim edilirken, Şampiyon oyuncular kupa töreni sonrası şampiyonluğu Dikmenli Vatandaşlar ile birlikte büyük sevinç yaşayarak kutladılar.

Dikmenspor: 3

Harmantepespor: 2

Hakem: Aytekin Atabek

Saha: Hendek Orman İşletme

Dikmenspor: Coşkun, İdris, Erkan G. Erkan P., Savaş, Kadir, Samet, Hamza, Uğur, Muhammed, Bilal, Selçuk, Yusuf, Vural

Teknik Direktör: Adem Göçlü

Harmantepespor: Muhammed, Fatih, Yılmaz, Ünsal, Güngör, İslam, Ufuk, Ersin, Ünal, Aşkın, Zübeyir, Ahmet, Erdal, Fatih

Teknik Direktör: Erdal Bıçak

Goller: Dk. 29 Erkan (Dikmenspor), Dk.30 Ünsal (Harmantepespor)

Penaltı Atışları Sonucu 3-2

ŞENOL İLETİŞİM 3.Ü OLDU

Hendek Kaymakamlık Kupası Numan Cengiz Turnuvası 3.’lük 4.’lük maçında Yeşiller Mahallesi’ni 3-2 mağlup eden Şenol İletişim turnuvayı 3. olarak tamamladı.

Şenol İletişim: 3

Yeşiller Mahallesi: 2

Hakem: Görkem Cesur

Saha: Hendek Orman İşletme

Şenol İletişim: Eşref, Samet, Yasin, Oğuz, Mesut, Burak, Celil, Kemal, Yunus, Rıza, Tamer, Serdar, Gürkan

Teknik Direktör: Şenol Çaltepe

Yeşiller Mahallesi: Ümit, Uğur, Özgür, Emre, Oğuzhan, Şükrü, İlkay, Murat, Hasan, Barış, Halil İbrahim

Teknik Direktör: İsa İslam

Goller: Dk. 12, 50 İlkay, Dk. 30 Celil (Şenol İletişim), Dk. 10 Şükrü, Dk. 28 Halil İbrahim (Yeşiller Mahallesi) Kupa ve Madalya Töreni

Turnuvayı 3. olarak tamamlayan Şenol İletişim’in kupa ve madalyalarını Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, CHP Hendek İlçe Başkanı Nihat Bayraktar ve İyi Parti Hendek İlçe Başkanı Fatih Bayındır tarafından takdim edildi.

TURNUVANIN HABERİ CUMARTESİ GÜNÜ (YARIN) ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ GAZETESİNDE ÇIKACAK. BAYİLERDEN ALABİLİRSİNİZ.