Hendek İnşaat Tadilat

Ligin son maçı öncesi Hendek Boğazspor kulübü yönetiminin verdiği kahvaltı da bir araya gelen futbolcular ve teknik heyet kahvaltının ardından şampiyonluk için süslenen Atatürk stadına geçti.

Sezon başından sonuna kadar Hendek Boğazspor’a her zaman destek veren Efor Demir sahibi Metin Türedi, Çelikler Nakliyat sahibi Tayyar Çelik, Erkan Zengin maç öncesi Hendek Boğazspor takımı sporcularını gösterdikleri başarılı performans nedeniyle tek tek kutladılar.

Hendek’li olan iş adamı Efor Demir sahibi Metin Türedi” Boğazspor’un başarısı ve şampiyonluğu bizleri ziyadesi ile mutlu etti. Sporcularımızı ve teknik heyeti kutluyorum. Önümüzde ki sezon süper amatör kümede de aynı başarıyı devam ettireceğine inanıyorum “ diyerek Yönetime ve sporculara teşekkür etti.

Hendek Boğazspor yönetimi ligin son maçı öncesinde Hendek’li eski futbolculardan oluşan iki takım gösteri maçı oynadı.

1980’li yılların profesyonel ve amatör futbol oynayan Hendek’in değerlerinin oynadığı karşılaşma nostalji havası estirdi. Taraftarların büyük beğeni ile izledikleri maçı kazanan Şöhretler Mavi takım oldu. 30 yıla yakın çim sahalarda bir araya gelemeyen Hendek’in yetiştirdiği değerler Boğazspor’un şampiyonluk gününde çim sahada bir araya gelerek eski günleri tekrar yaşadılar. Şöhretler maçında Akovaspor kulübü başkanı Vural Tutkun attığı gollerle göz doldururken, ilerleyen yaşlarına rağmen eski Futbolcuların performansları göz doldurdu ve beğeniyle izlendi.

Şöhretler Mavi Takım: 6

Şöhretler Gri Takım: 3

Hakem: Arslan Taşkın

Hendek Şöhretler Mavi Takım: Nurullah, Mehmet Sütlü, Sadettin Meraklı, Ali Kemal Yener, Zafer Çakmak, İsmet Kayıhan, Vural Tutkun, İmdat Kum, Hüseyin Bilgiçli, İsmail Şen, Abdurrahman Semiz, Tamer Mercan, Kaan, İsmail Tor

Antrenör: Nevzat Yiğit

Hendek Şöhretler Gri takım: Mustafa, Ömer, Şenol Taşkın, Sami Bağdatlı, Tahsin, Ferhan Güler, Necmi Taşkın, Hamit İsmailoğlu, Mustafa, Mahmut Kara, İsmail Hakkı Albayrak, Mehmet Civelek, Yusuf Köstereli, Mehmet Asan

Antrenör: Arslan Taşkın

Goller: Vural(3), Tamer, Kaan, İsmail Tor(Şöhretler Mavi), Sami, Hamit, Hüseyin(Şöhretler Gri)

 

Şöhretler maçının ardından ligin son maçında Hendek Boğazspor taraftarı önünde Sapanca Kurtköyspor’u 4-1 yenerek Süper Amatör kümeye merhaba dedi.

Maçın bitiminin ardından Şampiyonluk kupa töreni gerçekleşti.

Kupa ve madalya törenine Hendek İlçe Spor Müdürü Feyzullah Köstereli, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, ASKF Yönetimi,  MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Spor kulübü yöneticileri, Boğazspor kulüp başkanı Şenol Taşkın, yönetimi, iş adamları ve taraftarlar katıldı.

Kupa töreninde İlçe Spor Müdürü ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba birer konuşma yaparak şampiyon olan Boğazspor Başkanı, yönetimi ve sporcuları kutladılar.

Konuşmaların ardından törene katılanlar sporculara ve yönetime madalyalarını takdim ettiler. Sezon boyunca gecesini gündüzüne katarak alt yapı ve tüm takımlarla yakından ilgilenen Boğazspor Yöneticisi Necmi Taşkın’a madalyasını ASKF Başkanı Yaşar Zımba takarken, Şampiyonluk yolunda büyük pay sahibi olan Antrenör Arslan Taşkın’a madalyasını ise sezon boyunca rakibi olan Geyvespor kulüp başkanı taktı.

Geyvespor kulüp başkanı Antrenör Arslan Taşkın’ı tebrik ederken önümüzde ki sezon Süper Amatör kümede de başarılar diledi.

16 Hafta yenilgi yüzü görmeden büyük başarıya imza atan ve ligin bitimine iki hafta kala şampiyonluğunu ilan eden Boğazspor’un Şampiyonluk kupasını, takımın Kaptanı Birol, ASKF Başkanı Yaşar Zımba’nın elinden aldı.

Şampiyon Boğazspor’un Başkanı Şenol Taşkın’da sezon boyunca yanlarında olan, destek vererek büyük pay sahibi olan iş adamlarına, esnaflara ve şampiyonluğu sonuna kadar hak eden sporcularımızı tek tek kutluyorum diyerek Süper Amatör kümede de aynı başarıyı sürdürmek istediklerini dile getirdi.

Şampiyonluk kupasını alan futbolcular büyük mutluluk yaşadılar ve şampiyonluklarını fotoğraf çekerek ölümsüzleştirdiler.