İlçe Sağlık Müdürlüğünde yapılan programa Hendek İlçe Sağlık Müdürü Dr. Tekin Ulaş Karatepe, İlçe Sağlık Müdürlüğü personeli katıldı.

32 yıl önce İstanbul Haydarpaşa Numune Hastanesinde göreve başlayan Sami Bağdatlı, sonra Sakarya SSK hastanesi daha sonra Sakarya il sağlık müdürlüğü ve son olarak Hendek İlçe Sağlık Müdürlüğünde aile hekimliği izleme ve değerlendirme biriminde çalıştı.

Aynı zamanda Antrenörlük görevlerini de yapan Sami Bağdatlı 32 yıl Sağlıkta hizmet vermesinin ardından emekliliğe ayrıldı.

İlçe Sağlık personelinin pasta ikramının ardından İlçe Sağlık Müdürü Dr. Tekin Ulaş Karatepe emekliliğe ayrılan Bağdatlı’ya teşekkür plaketi takdim ederek emeklilik hayatında sağlıklı ve huzurlu hayırlı yaşamlar diledi.

32 yıl hizmet vermenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren Bağdatlı “Emeklilik hayatına adım attığım şu günlerde bana çok ama çok tatlı sürpriz hazırlayan başta ilçe sağlık müdürümüze, doktorlarımıza, aile hekimlerimize ve canım mesai arkadaşlarıma, kardeşlerime ve sevgili eşime çok teşekkür ediyorum. İyi ki sizi tanımışım, iyi ki varsınız Allah hepinizden razı olsun ve sizlere de nasip etsin inşallah” ifadelerine yer verdi.