Hendek İnşaat Tadilat
Tatangalar’ın dayanışma gecesi ve stıcker satışları için yaptığı ziyaretler Hendek’te devam etti. Hendek Gençlik Merkezi’nde yapılan toplantıya gösterinle ilgi bir hayli fazlaydı.

 

Tatangalar önceki akşam Hendek’in konuğu oldu. “Benim şehrim benim takımım” sloganıyla ilçe ve semt ziyaretlerini sürdüren tribün liderleri Hendek’te büyük coşkuyla karşılandı. Hendek Gençlik Merkezi’nde yapılan toplantıya Başkan Metin Doğrucan’ın yanı sıra AKP il yönetim üyesi Şenay Sakal, AKP Hendek Gençlik Kolları Başkanı Bilal Deniz, CHP Hendek İlçe başkanı Selami Karakadı, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Belediyesi Zabıta Müdürü Harun Kaynak, Hendek’te bulunan kulüplerin başkanları, kulüp futbolcuları, ve çok sayıda yeşil-siyah sevdalısı hazır bulundu.

 

Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği gecede Hendekliler Sakaryaspor’a her zaman olduğu gibi desteklerinin devam edeceğini söylediler. Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin yurtdışında olması dolayısıyla katılamadığı toplantıda, Sakaryaspor yönetim ve taraftarları böyle bir organizasyonda büyük pay sahibi olan İnci’ye teşekkür ettiler. Karşılıklı soru cevap şeklinde geçen toplantının geri kalan bölümü verilen ikramlarla son buldu.