Hendek İnşaat Tadilat

Sakarya’nın Kuzeyinden, Güneyine, Doğusundan, Batısına bir çok ilçede ki programlara katılan MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba  yaptığı çalışmalar Halkında hem desteğini hem de takdirini topluyor.

 

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba, MHP ilçe Başkanı Doğan Eroğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hacer Özdemir, Belediye Başkan Adayı Bahattin Dertlioğlu ile birlikte Akyazı ilçesinde faaliyet gösteren Divan Mobilya Fabrikasını ziyaret etti. Fabrika sahibi Mehmet Ayaz, Fabrika Müdürleri Erdoğan Özkürcü ve Uğur Bakan’ın ağırladığı Açba bir süre sohbet etti.

Divan Mobilya Fabrika sahibi Mehmet Ayaz Fabrika ile ilgili bilgiler vermesinin ardından imkanları dahilinde hizmet ederek mücadele ettiklerini ifade etti.

Ayaz “ Büyük firmalarla rekabetin zorluğuna değinerek bir yerden sonra devletten de destek ve teşvik alamıyoruz diyerek sıkıntıları ifade etti.

Sohbetin ardından Fabrikayı gezen MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba Fabrika personeli ile tek tek tanışarak 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin önemine değindi ve destek istedi.

 

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba Divan Mobilya Fabrikasını ziyaretinin ardından Akyazı’dan ayrılarak Serdivan İlçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

MHP Serdivan İlçe Başkanı Sema Balaban, Kadın Kolları , Meclis Üyesi Erkal Etçioğlu ve Eski Belediye Başkan Adayı Hasan Balaban’ın eşlik ettiği esnaf ziyaretinde Açba vatandaşlarla sohbet ederken Kadın Kolları Teşkilatı da broşür dağıtarak MHP’ye destek istedi.

Adından ve çalışmalarından başarıyla söz ettiren MHP Serdivan İlçe Başkanı Sema Balaban ve Kadın Kolları, Açba ile kapı kapı gezerek bir yandan broşür dağıttı diğer yandan MHP’nin Sakarya’da birinci parti olacağına inançlarının tam olduğunu vatandaşlara anlatarak destek istediler.

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba gerçekleştirdiği ziyaretlerinde Vatandaşlara Milletin vekili olacağını yinelerken Sakarya’nın çıkarttığı her ses Ankara’da yankılanır diyerek değerlendirmelerde bulundu.

Açba, Vatandaşlarla sohbet sırasında yaptığı değerlendirmede “ Sakarya bu günlere kadar iyi bir şekilde temsil edilmedi. Geri kalmışlık noktasında Bingöl, Bitlis, Siirt gibi göç veren şehirlerle aynı seviyede bulunuyor. O yüzden vatandaşımızın AKP için seçimde buradasınız, seçimden sonra yoksunuz ithamını anlıyorum. Beni tanıyan bütün arkadaşlarım, dostlarım bilirler ki ben bir yerde temsil noktasında isem bunu en iyi şekilde yaparım, Sakarya’nın çıkarttığı her ses Ankara’da yankılanır ve yankılanacaktır.  Biz MHP olarak iktidar olursak Sakarya için yapılması gereken her iş yapılır ve bunun için tüm gayretimiz ile çalışırız” şeklinde ifadelere yer verdi.

 

Açba’ya her gittiği yerde yoğun ilgi gösteren vatandaşlar hayır dualarını esirgemeyerek MHP’yi iktidarda görmek istediklerini ifade ederek yapılan çalışmalardan dolayı herkese teşekkür ettiler.

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba ve Serdivan İlçe Başkanı Sema Balaban, esnaf ve vatandaşları ziyaretin ardından Serdivan ilçesinde ev ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunarak sohbet ettiler.