Hendek Vadi Emlak
Sakarya Sportif Spor kulübü Kick Boks kulübü geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek için yoğun şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Sportif Spor Kulübü Atatürk Kapalı spor salonunda Lig müsabakaları öncesi hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Büyüklerde 50 , Küçüklerde 40 sporcu ile Şubat Ayında Düzce’de yapılacak olan Lig Müsabakalarına  Gençlik Hizmetleri  spor il müdürlüğü ve Sportif Spor Kulübü Antrenörü Seydi Gökpınar ve yardımcıları Osman Tutan, Ö.Faruk Avcı,M.Emrah Benlioğlu, Ali Avcı ve Şule Güler nezaretinde hazırlanıyorlar.

Gençlik Hizmetleri spor  il müdürlüğü ve Sportif Spor Kulübü Antrenörü Seydi Gökpınar “Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.Her geçen gün sporcularımız tecrübe kazanarak şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyorlar.Çalışmalarımızın eseri olarak Avrupa ve Dünya şampiyonları çıkararak ilimizi en güzel şekilde Kick Boks dalında temsil edeceğiz.Kayıt olmak isteyen Kick Boks severleri kulübümüze bekliyoruz.

Hazırlıkları büyük bir heyecan içerisinde izleyen veliler ise çocuklarının geleceğinden umutlu ve şampiyon olacaklarına inançları tam.

Kick Boks’ta geçtiğimiz ay Avrupa 2.si çıkaran Kulübe kayıt yaptırmak isteyen Kick Boks severler Atatürk kapalı spor salonunda Antrenör Seydi Gökpınar’a yapabilirler.