Hendek İnşaat Tadilat

Sakarya Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, Suriye Türkmendağı'ndaki Türkler için "Uzat Elini Sakarya" sloganıyla yardım kampanyası başlattı.

Türkmendağı'ndaki Türklerin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Serdar Gül "Suriye tarihin gördüğü en büyük güç hesaplaşmalarından birine tanıklık etmektedir. Bölge üzerinde plan yapanlar, mazlum ve biçare bölge halkının oluk oluk akan kanından ziyade elde edecekleri milyon dolarlık ticari pazarları evla görmektedir. Kendi namuslarını, canlarını ve en kıymetlileri olan vatanlarını savunan Suriye Türkmeni soydaşlarımız ise bölgede çıkar peşinde koşan zalimlerin ilk hedefi halindedir. Suriye Türkmendağı'ndaki soydaşlarımıza gönderilmek üzere bir yardım kampanyası başlatarak savaşın ortasında olan soydaşlarımızı da yalnız bırakmayacağız" diye konuştu.
Yardımsever vatandaşlar Cep telefonundan 5 TL karşılığında yardım kolileri halinde gerçekleşen kampanyaya TÜRKMENDAĞI yazıp 1079'a mesaj göndererek yardım yapılabilecek.

Başlatılan kampanya çerçevesinde aynî yardım olarak:
Gıda Grubu: Su, Konserve, Bulgur, Pirinç, Makarna, Un, Kahvaltılık

Tekstil Grubu: Yatak, Çocuk Bezi, Çocuk Ayakkabısı, Çocuk Giyim, Battaniye, Çadır

Yardım yapacak vatandaşlarımız İl ve İlçe Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı temsilciliklerine ulaştırabilirler.

Sakarya merkezde yardımları ulaştırmak için irtibat adresi: Karaağaçdibi Caddesi M. Baldan İşhanı Kat: 4 (Bilge Hastanesi Karşısı)

İrtibat telefonları : 0537 656 62 40 / 0537 709 27 73