Sakarya Milletvekili AK Parti Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz ve Hendek AK Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Gençlik Kollarının hazırladığı “İftara 5 Kala” etkinliğinde Hendek’te iftara yetişemeyen ve yolda orucunu açacak olan vatandaşlara kumanya dağıtımında bulundu.

AK Parti Hendek Gençlik Kolları Başkanı Ali Torunoğlu Ramazan ayının bereketini yaptıkları program ile iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara ikramda bulunarak paylaştıklarını aktarırken “Teşkilat mensuplarımız ile birlikte iftar vaktinde şehrimizin en işlek caddelerine çıkarak onlara ikramda bulunuyoruz. Biz dün olduğu gibi bugün de sahadayız, yarın da sahada olacağız. Yaptığımız çalışmalarla halkımızın teveccühüne mazhar olmak en büyük mutluluktur. Bizim önceliğimiz, milletimizdir” dedi.

Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, Gençlik Kolları Başkanı Ali Torunoğlu ve Yönetimleri Hendek’te iftar öncesi ve sonrası bir dizi ziyaretlerde bulundu. İftar öncesi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Hendek Sosyal Hizmet Merkezini ziyaret ederek Kurum Müdürü Fatma Gülşen Dursun’dan kurum çalışmaları hakkında bilgiler aldılar.

Ardından Hendek Melek Nişancı Huzur evi sakinlerini ziyaret ettiler. Daha sonra esnaf ve Meclis üyesi ziyaret edip“İftara 5 Kala” programına geçtiler.

İftar için Hendek Organize Sanayii’nde faaliyet gösteren Koçal Kağıt Sanayi Fabrikasının davetine katıldılar.

İftar sonrası Hendek merkezde esnaf ziyaretleriyle devam edip esnafın ve vatandaşın nabzını dinleyen Yavuz ardından Rasimpaşa Camii Külliyesinde teravih namazına geçti, namaz sonrası kahvehane ziyaretleriyle vatandaşla bir araya gelen Yavuz ve İnci halkı dinleyerek önümüzdeki süreçte her şeyin daha iyi olacağını 2023 seçimlerinin ne kadar önemli olduğunu paylaştılar.