Hendek İnşaat Tadilat
Kendine, çocuklarına, arkadaşlarına, akrabalarına eğitim imkânları arayanlar Yüksek öğretimde doğru tercih için 28-29 Şubat 2012  saat 10.00-16.00 arasında ADAPAZARI Tansu Çiller Ticaret Lisesi Spor Salonunda  Üniversitelerle buluşuyor

 

2. Sakarya Eğitim Fuarı 28–29 Şubat 2012’de

 

Marmara bölgesinde eğitim alanında ikincisini düzenlediğimiz “Güney ve Doğu Marmara Eğitim Günleri 2012” Şubat ayında Sakarya’da devam ediyor. Sakaryalılar 28–29 Şubat tarihlerinde 2 gün boyunca Sakarya Tansu Çiller Ticaret Lisesi Spor Salonu’nda Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarının stantlarını gezerek tanıma fırsatı bulacaklar.

 

Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma  Derneği Kurucusu ve  Başkan Yardımcısı Marmara Eğitim Günleri Koordinatörü Fehmi DUMAN “Marmara bölgesinde eğitim alanında düzenlenen en büyük eğitim günleri olma özelliğini sürdüren MARMARA EĞİTİM GÜNLERİ, birinci yılında 30’dan fazla kurumu 10.000 den fazla reel hedef kitle ile bir araya getirdi. Marmara Eğitim Günlerinin 2.sinin ilk  çalışmasını İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğü , Öğretmen sendikaları ,  Okul Aile Birliklerinin    katkılarıyla  İstanbul Eğitim Günleri Anadolu-Ümraniye 3–4 Ocak 2012 tarihlerinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Haldun Alagaş Spor Kompleksinde gerçekleştirdik.

 

Yalova Üniversitesi Yalova Belediyesi , Milli Eğitim Müdürlüğünün , Öğretmen sendikaları , Okul Aile Birlikleri ve Yalova Seyahat Firması katkılarıyla  13-14 Şubat 2012 ‘de Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezinde gerçekleştirdik.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Fatih Belediyesi, Milli Eğitim Müdürlüğünün , Öğretmen sendikaları ,  Okul Aile Birliklerinin    katkılarıyla  İstanbul Eğitim Günleri-Avrupa 22-23 Şubat 2012 Ali Emiri Efendi Kültür  Merkezinde gerçekleştirdik.

 

Bu dönemin  4.etkinliği  Sakarya Eğitim Günleri 28–29 Şubat tarihlerinde 2 gün boyunca Sakarya Tansu Çiller Ticaret Lisesi Spor Salonu’nda Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarının stantlarını gezerek tanıma fırsatı bulacaklar.

Öğrencilerimizin Üniversiteler ve bölümlerini daha yakından tanıyıp bilgi almalarına fırsat veren etkinlik.

 

Üniversite tanıtımında Her üniversitenin ayrı ayrı zamanlarda okullarımızda tanıtım yapma talepleri eğitim ve öğretimi olumsuz etkilemektedir.

 

Sınav Döneminin olmadığı yılda bir kez Ülkemizde bulunan Tüm Üniversiteleri davet ederek ilimizdeki Tüm üniversiteye hazırlanan öğrencilerin katılabileceği etkinliğin sağlıklı bir ortamda yapılmasını  için .2012-2013 öğretim yılında üniversiteye başlayacak öğrenciler için düzenlenen Sakarya Eğitim Günleri Etkinliğe davet edilen Üniversitelerin yerleşkeleri, burs, beslenme, barınma, spor, sağlık ve sosyal olanakları, öğrenci ve öğretim üyesi değişim programları gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgiler verilecek.Sakarya   Eğitim Günleri’nde akademik ve idari personel Üniversiteleri ile ilgili her türlü konuda, 28-29 Şubat  2012 tarihlerinde olmak üzere 2 gün boyunca saat 10.00′dan 16.00′a kadar öğrenci ve velilere hizmet verecektir.

 

2012 yılında hedef 30 bin gerçek hedef kitle..

Marmara Eğitim Günlerine katılan kurumlar

 

İstanbul Üniversitesi

İstanbul Teknik Üniversitesi

Anadolu Üniversitesi

Karabük Üniversitesi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Düzce Üniversitesi

Sakarya Üniversitesi

Kocaeli Üniversitesi

Yalova Üniversitesi

Bursa Teknik Üniversitesi

İstanbul Medeniyet Üniversitesi

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi,

Bezm-İ Alem Vakıf Üniversitesi,

İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi

İstanbul Aydın Üniversitesi,

İstanbul Ticaret Üniversitesi      

Piri Reis Üniversitesi

Sabancı Üniversitesi  

İstanbul Yeni yüzyıl Üniversitesi,

Acıbadem Üniversitesi,

Doğuş Üniversitesi,

İstanbul Haliç Üniversitesi

Gedik Üniversitesi,

İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi

İstanbul Maltepe Üniversitesi

İstanbul Doğuş Üniversitesi

İstanbul Acıbadem Üniversitesi

İstanbul Şehir Üniversitesi

Başkent Üniversitesi

İstanbul Okan Üniversitesi

İstanbul Gelişim Üniversitesi

İstanbul Bilgi Üniversitesi

İstanbul Bilim Üniversitesi

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi

Yakın Doğu Üniversitesi

Lefke Avrupa Üniversitesi,

Doğu Akdeniz Üniversitesi,

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi

Balkan University

Avrupa Politeknik Üniversitesi

Ankara Üniversitesi

29 Mayıs Üniversitesi

Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksek Okulu

Plato Meslek Yüksek Okulu

Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı

Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi,

Kırgızistan İktisat ve Girişimcilik Üniversitesi

Eğitim Al

Malezya’da Eğitim

Yeşilay

Türk Kızılay

Sınav Dershanesi

Amerikan Kültür Okulları

Sakarya Network Yurtdışı Dil Eğitimi