Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te hizmet veren Hendek Center mağaza işletme sahibi Sabahattin Bedir Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Hendek Center mağaza işletme sahibi Sabahattin Bedir Yayımladığı mesajında “Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğunu ve burukluğunu yaşıyoruz. Bu Bayram insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.
Bu bayramda, kader, sabır, tevekkül ve sorumluluk bilinciyle donatılmış yüreklerimiz, zulme ve haksızlığa uğrayan başta Filistin halkı olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki kardeşlerimiz için atacak, dualarımız milletimizin daha güzel yarınları ve güzel bir dünya için olacaktır. Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda, asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluk içinde, ailenizle birlikte bir bayram geçirmenizi diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.