Hendek Vadi Emlak
Saadet Partisi, Mısır'da seçilmiş Cumhurbaşkanı Mursi'ye yönelik yapılan darbeye ve yapılan tüm darbelere karşı Pazar günü Kazlıçeşme'de "Darbelere Hayır" mitingi yapacak.

14 Temmuz Pazar günü saat 18.00'de İstanbul Kazlıçeşme'de yapılacak büyük mitingde, Mısır halkının seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'ye yapılan askeri darbeye hayır, Mısır halkına destek mesajı verileceği belirtildi.

 

Saadet Partisi yetkilieri tarafından yapılan açıklamada; Mısır'daki gelişmelerin sadece bu ülkeyi değil bütün İslam dünyasını ilgilendirdiğine ve halkın iradesi hiçe sayılarak başta ABD, Avrupa ve bazı Müslüman ülkelerin de zımni desteğiyle yapılan 'Küresel Darbeye' karşı dik bir duruş sergilemek isteyen bütün vatandaşların mitinge davet edildiği açıklamada, Mısır halkının günlerdir meydanları doldurarak seçtikleri Cumhurbaşkanına sahip çıkması ve onurlu duruşa Türkiye adına Saadet Partisi'nin öncülüğünde destek verilmesi istendi.

 

Saat 18.00'da başlayacak olan mitingin ardından binlerce kişinin katılacağı toplu iftar ve akşam namazı ile  son bulacak.

Mitinge Arap ve Ortadoğu dünyasından birçok isimin katılması bekleniyor. Saadet Partisi geçtiğimiz yıl yine Ramazan ayında Arakan'da yaşanan katliamı kınamak için Kadıköy Rıhtım Meydanı'nda miting düzenlemişti.

NOT:Hendek'ten Gelmek İsteyen Kardeşlerimiz İlçe Binasına Kayıt Yaptırmaları Rica Olunur.