Hendek İnşaat Tadilat
 

Hendek Atikehanım İlköğretim Okulu çatısı dün çıkan rüzgar sonrası uçtu.

Hendek Atikehanım İlköğretim Okulu çatısı Ekim ayında yapılan tadilatın ardından çıkan kısa süreli Rüzgarın ardından Çatı uçtu ve kullanılamaz hale geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı Okul tadilat, Bakım ve Onarım ihalesinin ardından Ekim 2011’de Atikehanım İlköğretim Okulunun Çatısının bakım ve onarımı yapıldı.İki Buçuk ay gibi kısa sürede dün Okul Çıkışı çıkan kısa süreli Rüzgar sonrası çatı uçtu ve  büyük bölümü kullanılamaz hale geldi.

Çatıda bulunan kiremitlerin ve Kiremit Altı Örtünün uçması Öğrencilerin Okul çıkışına denk gelmesi ve hiçbir öğrencinin zarar görmemesi sevindirdi.

Atikehanım İlköğretim Okul Aile Birliği Başkanı Abidin Kılıç “Daha 2.5 ay önce tadilatı yapılan Okulumuzun çatısının uçması bizleri de düşünceye sevk etti.İnşallah böyle afetleri çocuklarımız zarar görmeden atlatırız” dedi.

Atikehanım İlköğretim Okulu çatısının büyük bölümünün zarar görmesinin ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan Çatı tadilatını yapan firma yetkililerini arayarak kısa sürede uçan çatının tadilatını başlatıldı.