Hendek Vadi Emlak
Hendek’te faaliyet gösteren Çözüm Rulman'ı ,  Rulman Sektörünün ileri gelen markalarından Nachi  Rulmanları Doğu Marmara ve Batı Karedeniz Bölge bayi yetkilileri ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarete İzmir’de faaliyet gösteren Nachi Rulmanları Türkiye Dispreitörü Saygılı Rulman ve Nachi Rulmanları Genel Müdürlerin den Hatasaki San., Motoe ve Bay Rejebi Hendek Çözüm Rulman'ı ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Nachi Bölge Bayisi olan  Çözüm Rulman firmasını ziyaretlerinin yanı sıra , Hendek ilçesinde faaliyet gösteren çeşitli fabrikalara da ziyaretlerde bulunan ve Hendek ilçesini çok beyendiklerini dile getiren Japon yetkililer, bölgedeki bir çok sanayi kuruluşunda, faaliyet gösterdiklerini, Bölge Bayisi Çözüm Rulman Yetkilileriyle görüşmelerde bulunarak memnuniyetlerini dile getirdiler.

Hendek Çözüm Rulman ziyaretlerinin ardından  Nachi Rulmanları Genel Disbiritörü Sayglı Rulman ve Doğu Marmara ve Batı Karadeniz Bölge Bayi Çözüm Rulman tarafından Düzce Pelemir Otelde ortaklaşa düzenlenen 6. Nachi Rulmanları Eğitim Semineri için Hendek ilçesinden Düzceye Hareket edildi.