Gösteriler çocuklar tarafından ilgiyle izlenirken,  büyük beğeni topladı. Hendek Belediyesi karşısındaki otoparkta düzenlenen Nasrettin Hoca, Hacivat Karagöz, Pala Remzi ve Bitirim Hüsnü gösterileri Muhammet Gökmen tarafından sunuldu.

Çocuklar hem gösterileri izledi, hem de düzenlenen yarışmalarla eğlendiler. Yarışmalar sonunda,  kazanan çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Program sonunda, çocuklara Hendek Belediyesi tarafından Osmanlı macunu ve pamuk şekeri dağıtıldı. Çocuklar, Cuma ve cumartesi günü olmak üzere haftanın iki günü, Nasrettin Hoca ve Talebesi, Hacivat Karagöz, Bitirim Hüsnü ve Pala Remzi ile bol eğlendiler. Gösteriler ramazan ayı boyunca her Cuma ve cumartesi günleri iftar sonrası saat 21.30 yapılmaya devam edecek. 

Hendek’te hizmet vermeye başlayan Çılgın Animasyon işletmesi Ramazan ayı boyunca çocuklar güzel zaman geçirdikleri Palyaço’nun elinden hediyelerini alıyorlar.

Palyaço, Çizgi Film Karakterleri, iç ve dış mekan balon süsleme, sünnet, doğum günü, eğlence ve Animasyon aktiviteleri ile hizmet verecek olan Çılgın Animasyon Hendekte çeşitli organizasyonlara da imza atmayı hedefliyor.