Başkan Püsküllü, Hendek Belediyesi’nde çalışan bayan personeli kahvaltıda ağırlayarak, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.  bayan personel ile biraraya gelen Başkan Püsküllü ’ye,  Personel Müdürü Harun Kaynak eşlik etti.

Başkan Püsküllü, Kadınlar Gününü kutlayarak “ Tarihimiz boyunca kadınlar bizim emanetimizdir, en değerlilerimizdir, annelerimizdir, kardeşlerimizdir. Kadınlarımız ekonomiye, siyasete ve herşeye katkı sağlıyorlar. Biz belediyede sizlerin çalışmalarından memnunuz. Kadının, toplumumuzda özel bir yere sahip olduğunu hatırlatmak istiyorum. Sosyal hayatın her alanında kadının yer alması toplumun değer kazanmasına ve kalitenin artmasına neden olmaktadır. Bu bilinçle bizlerde ortaya koyduğumuz hizmetlerde kadını her zaman hak ettiği o özel yerde tuttuk. Yaklaşık 5 yıldır sizlerle birlikte mesai harcayarak, ilçemizin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağladık

 Hepinize çok teşekkür ediyorum. Ben bu anlamda 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü en içten dileklerimle tebrik ediyorum.” Dedi. Başkan İrfan Püsküllü,  bayan personele hediye takdim etti.  Hendek Belediyesi personeli, Başkan Püsküllü’ye jestinden dolayı teşekkür ettiler.

Püsküllü, Kadınlar Gününü kutladı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır.

Türk kadınının tarihin her devrinde eşsiz fedakarlık ve cefakarlık göstermiş cephelerde kahramanlıklarla destanlaşmış, hayatın her alanında önemli sorumluluklar aldıklarını belirten Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü  “ İnsan haklarının ayrılmaz ve vazgeçilmez bir parçası olan kadın haklarının sağlanması yolunda yapılan çalışmaların simgesi olan 8 Mart tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanmaktadır. Sevgiyi, fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Siyasi, sosyal ve ekonomik hayata giderek daha çok katılan Türk kadınları böylece ülkenin aydınlık geleceğinin şekillenmesine de katkı sağlayacaktır.  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken, kadın haklarının iyileştirilmesi bakımından çalışmaların artarak devam etmesini diler, yürekleri sürekli sevgi dolu başta şehit anneleri, şehit eşleri olmak üzere tüm kadınlarımıza saygılarımı sunarım “  Dedi.